/ 7 نظر / 18 بازدید
محمد (ارمیا)

فک کنم خودمون هم باید چنین خصوصیتی داشته باشیم یعنی اینکه کسی باشیم که دیگران را بالا می‌کشیم تا بتونیم چنین کسانی رو هم در پیرامونمون داشته باشیم. مرسی جمله‌ی قشنگی بود.

محمد (ارمیا)

در وبلاگم یه کتاب شعر از نشر حرفه هنرمند معرفی کردم و یکی از شعرهای داخل کتاب رو نمونه در پست‌ام ثبت کردم. خلاصه اغلب کسانی که این پست رو خوندن شیفته و طالب این کتاب شدند و حتی خواستار خریدش شدند. در واقع من مفتی و رایگان برای نشر هنرمند تبلیغ دارم می‌کنم. به فکر فرو رفتم از همین طریق دست به کاری بزنم. نظر شما چیه؟؟؟

علی فاریابی

نباید اینطور تصور کرد که کسی که ما را بالا می کشد حتماً باید بالاتر ایستاده باشد... ممکن است دستانی قلاب هم شوند و ما را از پائین به بالا هدایت کنند ... رفتارهای زشت دیگران، تهمت ها و افتراها، سرزنش ها و سرکوفت ها همه می توانند زمینه ای برای اراده و خواست انسان برای تعالی و بهتر شدن باشد ... بسیار انسانهایی که براثر تحقیرشدن خودکشی کرده اند و بسیار انسانی هایی که براثر همین رفتار نادرست دیگران عزم و اراده شان راسخ تر شده است ... ممنونم از پست زیباتون ... فقط عکسش بنظرم جامع و کامل نبود...

انسان

[دست][دست]عالیییییییییییییییی چه انتخابی....[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

انسان

سلام....چه انتخابی....عالییییییییییییییی[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

علی

نمیخوام منفی باشما اما من کلا با این جمله های فوق العاده قشنگ به درد نخور مشکل دارم.جمله ی قشنگ به هیچ دردی نمیخوره و حتی منم میتونم بشینم صبح تا شب جمله ی قشنگ بگم اما که چی؟!؟! تازه بالاتری و پایینتری نسبیه و اصن جملش به نظر من ... نمیدونم. درهرحال از این که پست میزاری ممنون. شاید من آدمی باشم که انتقاد کنم و یه کم گیر زیاد بدم اما امیدوارم از اونا باشم که آدمای حداقل دور و برمو بالا بکشم حالا بالا به سمت علم یا هر چیزی که بالاترش بهتره.