به این دنیا آمده ایم که درس زندگی بیاموزیم و دنیا آموزگار ماست.


زمانی که موفق به یاد گیری یکی از آموزه های زندگی نمیشویم، باید آن را بارها و بارها تکرار کنیم! و هنگامی که آن درس را فرا گرفتیم،درس بعدی را بیاموزیم.


درس های زندگی هیچ گاه پایان پذیر نیست!

 

با مسائلی که احتمال دارد رو به رو شوید ...

زمانی که 10 ساله بودم،تنها دارایی من یک توپ فوتبال بود.با آن می خوردم و می خوابیدم و به جای اینکه کفش هایم را هفته ای یک بار واکس بزنم،توپم را برق می انداختم....

با تمام قوانین فوتبال آشنا بودم،اما درباره مسائل دیگر((بچه چگونه به وجود می آید))اطلاعی نداشتم.

یک روز بعد از ظهر که در خیابان بازی می کردم،توپم را که برای من بسیار ارزشمند بود گم کردم.بعد از اینکه همه جا به دنبال آ« گشتم،فکر کردم شاید کسی آ« را دزدیده باشد.

وقتی زنی را دیدم که توپم را زیر لباسش پنهان کرده به سرعت جلو رفتم و از او پرسیدم:(( با توپ من که زیر پیراهنت پنهان کردی چه کار داری؟ ))

اما او توپ مرا بر نداشته بود و تازه در آن بعد از ظهر متوجه شدم زنی که نه ما ه  باردار است شبیه چه چیزی است.

روز بعد توپم را پیدا کردم.

مسئله ای که باعث تعجب من شده بود، این بود که چرا تا این سن متوجه یک زن بار دار نشده بودم ... ولی از آن روز به بعد متوجه زنان بار دار دور و برم شدم.

 

نتیجه

در زندگی باید آماده ی کسب اطلاعات جدید باشیم.زیرا احتمال دارد با مسائلی رو به رو شویم که تا کنون به آنها هیچ توجهی نداشته ایم.

 

واقعا راست میگه هااا... من آدم کلی نگری بودم... دید سیستمی... البته تا حدی خوبه ها (واسه مدیریت) اما نسبت به جزئیات دیگه خیلی خیلی بی توجه بودم... از زمانی که توجهمو بالا بردم به اون ویژگیی که دلم میخواد دارم نزدیک میشم ایشاله... منظورم از ویژگی اینه که موقع مکالمه با کسی در مورد ی موضوعی، کم نیارمچشمک البته تازه شروع کردمو اول راهم اما مطمئنم که موفق میشم.... پس شمام به اطرافتون خوووووووب دقت کنید خوب خوب

 

/ 0 نظر / 26 بازدید